Świat Krypto Świat Krypto

Wsparcie Od Świat Krypto

Chciałbym zacząć od ogromnego „DZIĘKUJĘ!” za Wasze zaufanie, wsparcie i wszystkie niesamowite chwile, które spędziliśmy razem tworząc i rozwijając kanał Świat Krypto. Cieszę się, że mogłem pomóc Wam w rozwoju, dzielić się wiedzą i inspiracją każdego dnia.

Niektórzy z Was pewnie zauważyli, że w ostatnim czasie ilość wiadomości, jakie otrzymuję, przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Wasze zapytania, prośby o radę i wsparcie są dla mnie niezmiernie cenne, ale niestety nie jestem już w stanie odpowiedzieć każdemu z osobna tak, jakbym tego chciał.

Świat Krypto Świat Krypto
Świat Krypto Świat Krypto

Dlatego postanowiłem wprowadzić coś nowego, co pozwoli mi nadal być bliżej Was i oferować bardziej spersonalizowane wsparcie. Od teraz dostępne będą godzinne indywidualne konsultacje, które pozwolą mi skupić się na Waszych potrzebach i zagłębić w Wasze pytania.

Czym będą te konsultacje? Będzie to forma, podczas której spotkamy się online, jeden na jeden, na żywo, przez godzinę. Będziecie mogli/mogły zadać mi wszystkie nurtujące Was pytania, porozmawiać ze mną o Waszych celach, problemach i wyzwaniach.

Dlaczego zdecydowałem się na wprowadzenie tego rozwiązania? Moja pasja do dzielenia się wiedzą i inspiracją nie wygasła, ale potrzebuję waszej wyrozumiałości. Chciałbym nadal dostarczać wartościowe treści i wsparcie, ale muszę też zadbać o swoją efektywność i równowagę w życiu. Dlatego właśnie uważam, że te konsultacje dadzą nam szansę na bardziej osobiste i efektywne spotkania.

Jak zarezerwować swoją godzinną konsultację? Wystarczy, uiścić opłatę w wysokości 397 zł i spotkamy się na platformie, która Wam odpowiada oraz w dogodnym dla Was terminie. Jest też możliwość uniknąć tej płatności, jak to zrobić napisałem poniżej

Masz dodatkowe pytania, napisz: kontakt@swiatzkrypto.pl

Istnieje możliwość aby uzyskać ode mnie pomoc nie wydając ani złotówki. Jeśli nie masz konta na giełdzie ByBit to wystarczy, że zarejestrujsz się na nią w tym momencie korzystając z mojego linku partnerskiego, który jest poniżej i zrobisz pierwszy depozyt na min. 100$ może być to depozyt w krypto z innej giełdy/portfela lub rónowartość w innej walucie np. euro/pln/dolar – depozyt musi być na giełdzie zrobiony w ciągu 7 dni od założenia konta (po 72h od zrobienia depozytu można go wypłacić na konto bankowe lub inną giełdę krypto.)

Masz dodatkowe pytania, napisz: kontakt@swiatzkrypto.pl

Świat Krypto Świat Krypto