Świat Krypto Świat Krypto

ŚWIAT KRYPTO & cashify

Wymieniaj Krypto Na Gotówkę!

Chcesz wymienić kryptowaluty bezpośrednio na gotówkę? Bez ryzyka utraty dostępu do konta? Naciśnij przycisk „Znajdź najbliższy kantor” i wybierz na mapie punkt, który Ci najbardziej odpowiada. Nie zapomnij powołać się na Świat Krypto, dzięki którym dokonasz wymiany na specjalnych warunkach!`

BENEFITY

Dlaczego Warto?

Bezpiecznie

Bez ryzyka wypowiedzenia przez bank umowy na prowadzenie rachunku

Dyskretnie

Wymieniając kryptowaluty z Cashify zyskujesz pełną gwarancję bezpieczeństwa. Procedury Cashify Secure pozwalają nam przechowywać dane w sprawdzony sposób.

Szybko

Średni czas transakcji na miejscu nie przekracza kilku minut od momentu przekroczenia progu kantoru, do momentu wyjścia z gotówką.

Wymieniaj Stacjonarnie

Umów się na transakcję lub przyjdź do kantoru w godzinach jego otwarcia. Przygotuj dostęp do portfela – nieważne czy będzie cyfrowy, sprzętowy, czy na giełdzie. To zależy od Ciebie. Przedstawiciel kantoru przekaże Ci adres portfela do wpłaty kryptowalut, a po zaksięgowaniu transakcji dostaniesz gotówkę do ręki.

Świat Krypto Świat Krypto
Świat Krypto Świat Krypto

Wymieniaj BLIKiem

Wymieniaj kryptowaluty na gotówkę i gotówkę na kryptowaluty spod dowolnego bankomatu/wpłatomatu w Polsce przy pomocy BLIKa.

Świat Krypto Świat Krypto

NA HASŁO ŚWIAT KRYPTO

3 % PROWIZJI